• Спорт
  • Українка Наталія Кобзар виборола “срібло” з легкої атлетики на Паралімпіаді

Українка Наталія Кобзар виборола “срібло” з легкої атлетики на Паралімпіаді

Спортсменка фінішувала другою в забігу на 200 м

У п’ятницю, 30 серпня, спортсмени-бігуни змагалися за медалі Паралімпіади 2024 з легкої атлетики. Відбувся забіг на дистанцію у 200 м серед жінок у класі T37. Спортсменка з України Наталія Кобзар фінішувала другою та здобула срібну медаль.

24-річна Наталія Кобзар пробігла дистанцію у 200 м за 27.43 с — для неї цей результат став особистим рекордом сезону. Обійшла українку лише бігунка з Китаю Вень Сяоянь, яка встановила новий паралімпійський рекорд у дисципліні — 25.86 с. Третє місце теж посіла китаянка — Цзян Феньфень з результатом 27.55 с.

До слова, ця медаль стала другою нагородою Паралімпіади для Наталі Кобзар. До цього вона завоювала “срібло” у Токіо на дистанції у 400 м.

Нагадаємо, раніше цього ж дня український атлет Олександр Комаров встановив рекорд у запливі на 100 м та здобув для України перше “золото” Паралімпіади 2024.