• Головна
  • Спорт
  • “Динамо” обіграло “Рейнджерс” у матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів – 2:0

Після цієї перемоги “Динамо” пройшло до плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів

“Динамо” обіграло “Рейнджерс” у матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів – 2:0. За сумою двох матчів українська команда виграла 3:1.

Київське “Динамо” зіграло проти шотландського “Рейнджерса” в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Рахунок матчу 2:0 на користь “Динамо”. Поєдинок відбувся на "Гемпден-Парк" у Глазго.

На 81-й хвилині матчу “Динамо” вийшло вперед. Перший гол у ворота суперника забив Олександр Піхальонок. І одразу ж, на 84 хвилині, другий гол у ворота “Рейнджерса” забив Назар Волошин, подвоївши рахунок.

Після цієї перемоги “Динамо” пройшло до плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів. У плейоф кваліфікації за вихід в основний раунд Ліги чемпіонів “Динамо” зіграє проти австрійського “РБ Зельцбурга”.