• Спорт
  • Україна обіграла Марокко у другому матчі олімпійського турніру

Україна обіграла Марокко у другому матчі олімпійського турніру

Олімпійська збірна України здобула перемогу у доданих хвилинах матчу

Збірна України перемогла збірну Марокко у другому матчі групового турніру з футболу на Олімпіаді-2024 з рахунком 2:1. Рахунок у матчі на 22 хвилині матчу відкрив Дмитро Криськів, який замкнув простріл Максима Брагару та відправив м'яч у ближній кут.

Хід гри

На 59 хвилині Максим Салюк збив футболіста збірної Марокко Рахімі у власному штрафному майданчику. Арбітр спочатку показав Салюку жовту картку, але після перегляду відеоповтору вилучив нашого футболіста і призначив пенальті. Одинадцятиметровий удар успішно реалізував Рахімі.

На дев’ятій доданій хвилині матчу у контратаці Ігор Краснопір замкнув простріл Олега Федора та вивів українську збірну вперед.

Стартовий склад

На матчі другого туру групового етапу Олімпійських ігор-2024 проти Марокко національна збірна виступила з таким стартовим складом: Фесюн — Крупський, Салюк, Батагов, Мартинюк — Криськів, Рубчинський, Михайленко — Хлань, Сікан, Брагару.

Стартовий склад збірної

Нагадаємо, 24 липня національна збірна зіграла з командою Іраку. Матч завершився рахунком 2:1 на користь Іраку.