Розповідаємо, що означають ці дві важливі події
Центральною медійною повісткою поточного дня безумовно став так званий Кримський міст і зернова угода. Буквально весь світовий комунікаційний потенціал обертався навколо цих двох чинників.
Щодо мосту
Тут все доволі просто. Ціль — удар по репутації Кремля і ляпас особисто Путіну, як з боку України, так і з боку всього колективного Заходу. Але, з іншого боку, останнім часом таких ударів було чимало. І тут черговий з них не змінить зовсім нічого, якщо, звичайно, Путін не скористається приводом зняти Шойгу, щоб хоч якось розрядити внутрішню елітну напругу І Путін цим не скористався.
При цьому дуже важливим епізодом в цій комунікації є те, що Україна першою взяла на себе відповідальність за підрив мосту, не давши ніякої можливості кремлівським гебістам під личиною лібералів розповідати, що це нібито провокація ФСБ, тобто будь-які такі вигадки, які спрямовані на зміцнення міфу про всесильність Путіна: що все, що не відбувається, навіть на вигляд погане для росіян — це хитрий план Кремля.
Довідково. Заява Арестовича щодо підриву мосту: «Служба безпеки України разом із Військово-Морськими Силами Збройних Сил України „підморгують“, що це нібито вони зробили. Ну, вони і вони, чудово, чому ні».
А ось і ні — нічого вони не контролюють: ні міст, ні Кремль, ні Білгород, ні відморозків з числа «Вагнера». З цього випливає мета підриву мосту — показати військове безсилля російської влади. Ще більше обрушити авторитет кремлівського диктатора в очах усього світу, загнати Путіна у депресію і подавити його волю.
І судячи з усього ціль і мета були цілком досягнуті, де додатковим підтвердженням цього є відрядження до Вашингтону ватиканського кардинала Дзупі, який нещодавно підсвітився своєю зустріччю з викрадачкою українських дітей Львовою-Беловою.
При цьому Ватикан знову фарисействує, зазначаючи що повісткою Дзупіного відрядження є Україна, в той час коли для світу проблемою є саме Росія.
- Дата публікації
Щодо зернової угоди
І те, що Росія — це проблема є черговий епізод з зерновою угодою, де ставки на торгах підвищено до максимуму. Питання лише одне: чи піде Путін на ескалацію конфлікту чи проковтне, бо йому на поступки ніхто йти не збирається.
Довідково. США наполягають, щоб зернову угоду було продовжено якнайшвидше, — Глава Держдепу Ентоні Блінкен.
Вибір на користь зриву угоди — це ескалація на дипломатичному фронті, яка є непередбачуваною у своїх наслідках. Оскільки Туреччина, США, ООН та навіть Пекін заявляють, що можуть реалізувати угоду в обхід Росії.
Довідково. Заява МЗС Китаю: «Китай сподівається, що угода про транспортування зерна по Чорному морю здійснюватиметься і далі.» Отже, Китай натякає Кремлю, що Кримський міст Кримським мостом, а зернова угода — за розкладом. І взагалі, Кримський міст — поза політикою. Дуже розумна позиція. Однак, продовження угоди без поступок з боку України означатиме зростання внутрішньо елітної напруги. У комплексі з Кримським мостом — це означає, що Путін знову, але на цей раз дуже суттєво, промахнувся, оскільки ще не завершився процес, який був запущений заколотом Пригожина.
Для Путіна — це вибір із двох поганих варіантів, коли незрозуміло, що гірше.Тим часом, поки Путін стоїть перед вибором ігнорувати вантажні кораблі з зерном або дати команду Шойгу їх знищувати ми зафіксували цікавий момент, який підсвітився на тлі прибуття Президента Туреччини до Саудівської Аравії.
Так, з підручників, за якими навчаються школярі Саудівської Аравії вилучено образи на адресу євреїв. Раніше там можна було зустріти порівняння іудеїв з мавпами та свинями, які поклоняються Сатані. Більш того, прибрано і сентенції, які називають євреїв головними ворогами ісламу.
Ми вже не раз зазначали про зміни, які зараз відбуваються в системі релігійного світу. Сьогодні ми стаємо свідками формування ісламського центру яким стає Туреччина. І рішення Ер-Ріяду припинити називати євреїв ворогами ісламу, означає, що Саудівська Аравія приймає цей факт. Бо саме Туреччина в багатьох безпекових питаннях, зокрема щодо «ядерної угоди», — є адвокатом Ізраїлю.
Висновки
1. Отже, як повідомляють кремлівські ЗМІ — Росія нібито вийшла із зернової угоди — «щоб уникнути приниження». Проте справжнє приниження буде, коли зерновий рух продовжиться без участі Росії. У той час якщо хоч один суховантаж буде потоплений або захоплений, то від Путіна відвернеться і Африка і Близький Схід.
2. Тим часом сам Близький Схід на тлі укріплення позицій Ісламського світу розпочав гуманітарну реформу, яка направлена на повернення цивілізованості та врешті решт людяності. У результаті це дозволить очиститися від наслідків російсько-православного впливу, оскільки порівнювати іудеїв з мавпами, які поклоняються Сатані — це безсумнівно кремлівська порада.