Вісім медалей здобули львівські борчині на чемпіонаті України

За нагороди змагалися 100 учасниць з різних областей

Борчині з Львівщини здобули вісім медалей на чемпіонаті України серед жінок з вільної боротьби. Змагання відбулися на базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, де 13-14 вересня учасниці брали участь в олімпійських категоріях, а з 15 по 16 вересня в неолімпійських.

За нагороди змагалися 20 команд з різних областей. Серед ста учасниць виступали 15 спортсменок зі Львівщини.

• Аніта Яковлєва – 3 місце у ваговій категорії до 65 кг

«Вітаємо спортсменок та тренерів з медалями. Не лише індивідуальні нагороди здобули наші борчині, а й посіли перше загальнокомандне місце на чемпіонаті. Це ще раз підкреслює, наскільки сильною є школа вільної боротьби на Львівщині», – стверджує керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хімʼяк.