Понад сто спортсменів з усієї країни змагалися у стрільбі з пістолета та карабіна на Львівщині

Спортсмени з Львівщини здобули призові місця в кількох категоріях

На Львівщині відбувся етап Кубка України з практичної стрільби. Участь у змаганнях взяли 109 спортсменів з різних областей України. Про це 24 липня повідомили у Львівській ОВА.

Змагання відбулися в стрілецькому клубі "Лемберг". Стрільці змагалися у двох дисциплінах — стрільба з пістолета та карабіна. Турнір проводили окремо для чоловіків та жінок. Загалом у змаганнях взяли участь 109 спортсменів з 12 областей України та Києва. У стрільбі з пістолета у відкритому класі друге і третє місця зайняли стрільці з клубу "Лемберг". Також львів'яни здобули нагороди в категорії "Сеньйор".

Нагороди спортсменів Львівщини:

• Відкритий клас, пістолет: 2 місце - Сенишин Орес, ССК «Лемберг» та 3 місце - Козловський Микола, ССК «Лемберг»;
  • Категорія «Сеньйор» - 1 місце - Галась Юрій, ССК «Парабелум»;
  • Стандарт пістолет. Категорія «Сеньйор»: 2 місце - Логвінов Юрій, ССК «Парабелум».

Організатори наголосили, що у відкритому класі з пістолета різниця між першим і другим місцем склала лише 1,4 бала, що свідчить про високу конкуренцію. У цій категорії переміг вінничанин Ігор Бондар, також на змаганнях були збірні команди з Кривого Рогу, Одеси, Харківщини.