Львівщина 17 жовтня проведе в останню путь вісьмох полеглих Героїв

Прощання відбудеться у рідних громадах військових

Сьогодні, 17 жовтня, на Львівщині прощаються із захисниками: Ігорем Малиновським, Андрієм Шніцаром, Володимиром Склярем, Богданом Міськом, Володимиром Замковим, Михайлом Дзьобою, Богданом Романюком та Григорієм Лапчаком.

Про це повідомили у Львівській ОВА.

Ігор Малиновський — житель села Пониковиця, Золочівського району. У червні 2023 року став до лав Збройних сил України. Був стрільцем. Загинув в Бахмутському районі Донецької області. У захисника залишився батько.

Фото: Львівська ОВА

Андрій Шніцар — житель села Галичани, Городоцької громади. Воював на Харківському напрямку. Загинув 12 жовтня 2023 року, виконуючи бойове завдання. У захисника залишились батьки та двоє братів.

Фото: Львівська ОВА

Володимир Скляр

Львів’янин. Від початку повномасштабного вторгнення став на захист країни до лав 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Виконував бойові завдання на східному напрямку. У воїна залишилися мама, дружина, 10-річна донька, брат, племінники.

Фото: Львівська ОВА

Богдан Місько львів’янин. Від початку повномасштабного вторгнення РФ став на захист країни від окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному напрямку у лавах 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У воїна залишилися батьки.

Фото: Львівська ОВА

Володимир Замковий львів’янин. Проходив військову службу у лавах Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького. Від перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Виконував бойові завдання на східному напрямку у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід». Під час проходження служби Володимиру Замковому було присвоєно звання «сержант». У воїна залишилися бабуся, мама, дві доньки, брат, кохана дівчина і велика родина.

Фото: Львівська ОВА

Михайло Дзьоба народився у Брюховичах. Після завершення навчання проходив військову службу в танкових військах у колишньому Артемівську (сьогодні – Бахмут Донецької області). Від початку повномасштабного вторгнення РФ входив до складу охорони Патріаршого собору. Згодом вступив до лав 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та боронив державу на східному напрямку фронту. У травні 2023 року отримав важке поранення, однак після лікування одразу ж повернувся на передову. За особисту відвагу був нагороджений нагрудним знаком «Кров за Україну», а при виконанні бойових завдань вирізнявся винятковою витривалістю. У воїна залишилися дві сестри, шестеро племінників та двоюрідні брати і сестри.

Фото: Львівська ОВА

Богдан Романюк житель села Куткір, Золочівського району. Був призваний на військову службу у лютому 2023 року. Він був навідником танкового взводу танкової роти танкового батальйону військової частини. Загинув 12 жовтня 2023 року внаслідок детонації боєприпасів, отримавши поранення несумісне з життям. У захисника залишилася дружина, син та дві сестри.

Фото: Львівська ОВА

Григорій Лапчак житель села Бірки, Івано-Франківської громади. Молодший сержант. Загинув виконуючи бойові завдання на Харківському напрямку.

Фото: Львівська ОВА

Нагадаємо, за добу 16 жовтня ЗСУ ліквідували 800 окупантів, загальні бойові втрати ворога з часу повномасштабного вторгнення орієнтовно склали 289430 осіб.