Дерев’яна церква постала тут 1891 році за проєктом архітекта Василя Нагірного
Мешканці села Тур’є, що у Буській громаді власним коштом ремонтують дерев’яну церкву св. Косми та Дем’яна.
Про це йдеться на сторінці «Буського Медіа Порталу»
Дерев’яна церква постала тут 1891 році за проєктом архітекта Василя Нагірного. Після Другої світової війни діяла як Російська Православна Церква. Будівлю передали в користування греко-католикам у 1990 році.
Храм свв. Косми і Дам’яна в с. Тур’є належить греко-католицькій громаді, яка в часи комуністичного атеїстичного режиму заплатила за своє віросповідання високу ціну.
9 березня 1944 року на парафії був замордований парох о. Іван Тимчук, його дружина Ольга та служниця Катерина. Після о. Тимчука парохом став о. І. Шуневич і вже на його долю випало читати формуляр про примусовий перехід парохії до Російської Православної Церкви у 1946 році. Але все це стало лише формальністю, тому що о. Шуневич надалі потиху згадував у Богослужіннях Вселенського Архиєрея Папу Римського.
Богослужіння відбувалися у важких умовах й служилися переважно вночі. З боку радянської влади чинилися перешкоди, тиск, виклики до району. Постійний нагляд вчителів, представників влади, міліції, щоби діти не ходили до церкви – стали щоденною реальністю тих часів.
У 1990 році громада мирно повернулася у лоно Української Греко-Католицької Церкви.
Нагадаємо, у Самбірському районі реставрують пам'ятку архітектури національного значення – церкву Архистратига Михаїла у селі Ісаї.