Львівщина попрощається із Миколою Витаком, Віктором Гнатишиним, Володимиром Шоробурою, Володимиром Тиміцьким, Всеволодом Блізніченком, Костянтином Селезньовим, Мирославом Головатим та Богданом-Михайлом Хомиком.
Сьогодні, 23 червня, на Львівщині прощаються із загиблими захисниками.
Про це пишуть на сторінці Львівської обласної військової адміністрації
Микола Витак
Житель селища Гніздичева, Стрийського району.
Загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Білогорівка, Луганської області.
Віктор Гнатишин
Житель міста Стрия. Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну добровільно вступив у лави ЗСУ.
Солдат був майстром групи регламенту та ремонту зенітно-ракетного дивізіону військової частини. Загинув на Донеччині. У захисника залишився батько, брати, дочка, син та дві онучки.
Володимир Шоробура
Житель села Тухля Славської громади. Солдат, стрілець – зенітник 2 зенітної ракетної батареї зенітного ракетного дивізіону.
Загинув внаслідок мінно-вибухової травми в районі населеного пункту Благодатне Донецької області.
Володимир Тиміцький
Житель селища Щирець Львівського району. Служив у 8-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ.
Загинув 17 червня під час обстрілу зі ствольної артилерії та танку у районі населеного пункту Веселе Бахмутського району Донецької області. У воїна залишились батьки, син і брат.
Всеволод Блізніченко
Житель села Підгородне Золочівського району. Воїн був стрільцем стрілецької роти військової частини.
Загинув 19 червня під час мінометного обстрілу, отримавши поранення не сумісне з життям в районі Серебрянського лісу, поблизу населеного пункту Серебрянка Бахмутського району Донецької області. У воїна залишилися дружина, син та невістка.
Костянтин Селезньов
Львів’янин. Від початку вторгнення РФ став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
У воїна залишилися батьки та дві доньки.
Мирослав Головатий
Львів’янин. Після завершення навчання у Львівському інституті економіки і туризму проходив службу у складі в/ч А2374. Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 3-го окремого мотопіхотного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками. Від початку вторгнення Росії боронив державу від окупантів у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У воїна залишилися батьки, донька, дружина, брат з родиною та хрещений син.
Богдан-Михайло Хомик
Уродженець міста Винники Львівської області. Проходив військову службу у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил у лавах 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
Початок повномасштабного вторгнення зустрів на передовій, боровся із загарбниками поблизу населених пунктів Волноваха, Яковлівка, Білогорівка та Золоте. Не зважаючи на отримане поранення, повернувся на фронт. За особистий героїзм указами Президента України був відзначений орденом «За мужність» II та III ступенів і заохочувальною відзнакою «Хрест Сухопутних військ». У воїна залишилися бабуся, батьки, дружина, донька та тесть із тещею.
Нагадаємо, Львів прощається із загиблим на війні працівником Служби судової охорони.