Після завершення робіт у відділенні допомогу зможуть отримувати пів сотні захисників та захисниць
На Львівщині в одному із медзакладів відкрили п'ять палат у реабілітаційному відділенні для українських захисників та захисниць.
Про це повідомляє Львівська ОВА.
Палати відкрили в межах проєкту "Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України" за ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького та голови Міжнародного штабу допомоги українцям Ганни Крисюк.
"У палатах, які сьогодні відкриваємо, створені належні умови для того, щоб наші захисники та захисниці отримували якісну медичну допомогу. Вона вкрай необхідна. Хотілося б, щоб наші воїни виховували дітей, відкривали власні справи, але сьогодні вони забезпечують нашу перемогу. А ми маємо працювати тут та створювати такі умови, на які заслуговують наші захисники", — зазначив Максим Козицький.
Як розповіла Ганна Крисюк, відновлювати відділення розпочали три місяці тому.
Загалом за проєктом планують відновлення 10-ти тематичних палат з муралами та мотиваційними цитатами, адміністративної частини реабілітаційних комплексів, ординаторських, лікарських, санвузлів та коридорів із закупівлею технічного оснащення, побутової техніки, холодильників, телевізорів, засобів гігієни, постільної білизни, книг.
"Реабілітація для наших поранених це надважлива частина лікування, це — повернення людини до повноцінного життя. На нашій базі вже пройшли реабілітацію приблизно 1500 військовослужбовців. Я сподіваюсь, що цей проєкт буде продовжуватись", — зазначив керівник медзакладу.
Після лікування у відділенні можна буде відвідати курси із психоемоційної та профорієнтаційної роботи. Їх планують запустити у жовтні. До цього часу — закінчити другу частину відділення.
Після завершення робіт у відділенні допомогу зможуть отримувати пів сотні захисників та захисниць.
Нагадаємо, у Львові представили проєкт нового реабілітаційного центру “Незламні”, який буде у складі Першого медичного об’єднання міста Львова й має стати одним із найбільших у Європі.
За планами, він щорічно зможе допомагати більше як 50 тисячам пацієнтів, які потребують як фізичної, так і ментальної реабілітації внаслідок бойових дій. Наразі повноцінна реабілітація недоступна в Україні, і новий центр має це виправити.