Від початку війни майже 239 тисяч переселенців знайшли прихисток на Львівщині
За останні 24 години у Львівській області жодного разу не лунала сирена про повітряну тривогу. Єдине, що тривожило спокій місцевих – це пожежі. Через паління сухостою рятувальники 78 разів виїздили на місця загоряння.
"Завдячуємо нашим бійцям, що можемо в безпеці працювати в тилу, - каже Максим Козицький голова Львівської ЛОВА. – Проте за минулу добу на Львівщині згорів понад 31 гектар землі через паління сухої трави. Підрозділи ДСНС 78 разів виїжджали на гасіння пожеж сухостою. Палії, схаменіться! Воюйте з ворогом, а не здійснюйте диверсії в тилу".
Зі слів очільника області, за вчора на Львівщині вдалось прийняли і розселили ще 7800 людей, які були вимушені покинути свій дім. Це на 1300 осіб більше, ніж минулої доби. Від 24 лютого, за офіційними даними, у нашій області надали прихисток майже 239 тисячам переселенців.
"Маємо ще 18 тисяч облаштованих ліжкомісць у державних та комунальних закладах, 600 одиниць – у приватній сфері. Допоможемо усім українцям, які цього потребують", - додає Козицький.
Також за його повідомленням, вчора з польських міст Переворських та Ряшів розвантажили 8 фур з гуманітарною допомогою. Крім того отримали допомогу від товариства Червоного Хреста. До Охтирки відправили 2 вагони харчів, засобів гігієни, одягу та медикаментів.
Щодо ситуації на кордонах, то на пунктах пропуску у Львівській області за вчорашній день перетнули кордон 21 тисяча людей. Великі черги не утворюються. Від початку повномасштабного вторгнення через переходи на Львівщині за кордон виїхали 1 мільйон 222 тисячі людей.
"Що стосується підозрілих людей та об’єктів, поліція опрацювала 1653 звернення від громадян", - каже Максим Козицький.
Нагадаємо, вчора начальник Львівської ОВА Максим Козицький та заступник міністра МЗС Польщі Аркадій Жегоцький на Личаківському кладовищі вшанували пам’ять загиблих у повномасшатбній війні воїнів.