У озері на Львівщині потонув 15-річний підліток

Повідомлення про загибель дитини надійшло вночі

Вночі у неділю, 28 червня, на Львівщині в озері втонув 15-річний хлопець. Обставини загибелі підлітка наразі встановлюють. Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Хлопець втонув у озері в селі Заводське

За даними департаменту, хлопець втонув у озері в селі Заводське Буської громади. Повідомлення про потопельника надійшло близько 01:12 години.

Наразі обставини загибелі підлітка встановлюють.