Львівщина домовилась про міжнародні обміни для лікарів і науковців

Після переговорів на Ukraine Recovery Conference анонсували співпрацю львівських медиків із закордонними колегами

Під час Ukraine Recovery Conference Львівська ОВА провела зустріч із представниками МОЗ України, міжнародних фінансових установ, університетів, донорів, інвесторів і технологічних компаній. За її підсумками область домовилася про майбутні обміни між лікарями та науковцями, а також спільні дослідження. Про це 27 червня повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Європейців цікавить досвід українських лікарів

На зустрічі представники області розповіли про головні напрями розвитку медицини на Львівщині. Серед них — розширення можливостей для реабілітації військових і цивільних, лікування дітей, які постраждали через війну, розвиток університетської лікарні Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та співпраця українських медиків із європейськими дослідницькими центрами.

За словами Максима Козицького, європейські партнери цікавляться досвідом українських лікарів, які працюють із важкими мінно-вибуховими пораненнями, проводять реконструктивні операції, допомагають пацієнтам після ампутацій та лікують дітей, які пережили війну.

«Вже зараз можу анонсувати обміни між лікарями й науковцями та спільні дослідження. Усі ці домовленості мають одну мету – щоб люди на Львівщині отримували ще якіснішу медичну допомогу, а наші лікарі мали більше можливостей навчати і навчатися. Львівщина – медичний хаб України», — зазначив Максим Козицький.

Деталі майбутніх проєктів у Львівській ОВА пообіцяли повідомити окремо.