Петро Мавко потрапив у полон в червні 2022 року
Під час російсько-українського обміну полоненими, який відбувся 26 червня, додому повернувся зокрема військовий з Шептицького. Петро Мавко потрапив у полон в червні 2022 року. Про це повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.
Був навідником кулеметного взводу
“Серед 160 українських військовослужбовців, яких сьогодні вдалося повернути з російського полону, є і житель Шептицького — Петро Мавко. Наш земляк служив навідником кулеметного взводу роти вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу неволю”, — зазначив керівник ЛОВА.
Нагадаємо, загалом 26 червня з російського полону повернулися ще 160 українських захисників. Усі повернуті перебували у полоні з 2022 року. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66. Серед них — пʼятеро мешканців Львівщини.