Після чотирьох років полону додому повернувся військовий з Шептицького

Петро Мавко потрапив у полон в червні 2022 року

Під час російсько-українського обміну полоненими, який відбувся 26 червня, додому повернувся зокрема військовий з Шептицького. Петро Мавко потрапив у полон в червні 2022 року. Про це повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

Був навідником кулеметного взводу

Серед 160 українських військовослужбовців, яких сьогодні вдалося повернути з російського полону, є і житель Шептицького — Петро Мавко.  Наш земляк служив навідником кулеметного взводу роти вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу неволю”, — зазначив керівник ЛОВА.

Нагадаємо, загалом 26 червня з російського полону повернулися ще 160 українських захисників. Усі повернуті перебували у полоні з 2022 року. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66. Серед них — пʼятеро мешканців Львівщини.