Жінка намагалася ввезти в Україну партію мобільних телефонів і бездротових навушників
У пункті пропуску «Шегині — Медика» митники виявили партію незадекларованої техніки. 46-річна жителька Хмельницької області намагалася таємно ввезти в Україну майже 500 сучасних гаджетів. Про це повідомили у п’ятницю, 26 червня, в пресслужбі Львівської митниці.
Що саме намагалися незаконно ввезти в Україну
Жінка прибула в пункт пропуску на автомобілі Mercedes-Benz і для контролю обрала «зелений коридор», заявляючи, що не везе товарів для декларування. Однак під час перевірки авто у ньому знайшли спеціально облаштований сховок — «подвійну стінку» між багажником та пасажирським салоном.
Зі сховку дістали 487 гаджетів:
- 303 Apple iPhone;
- 19 мобільних телефонів Samsung Galaxy;
- 6 телефонів Google Pixel;
- 159 бездротових навушників Apple AirPods Pro 3.
Орієнтовна вартість вилученої техніки становить 17 мільйонів гривень. На порушницю склали протокол за порушення митних правил, а матеріали справи передали до БЕБ у Львівській області.
- Дата публікації