Львівські водолази дістали з Тернопільського ставу тіло 15-річної дівчини

Медики проводили реанімаційні заходи, однак врятувати підлітку не вдалося

У Тернополі водолази Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Львів» витягнули з води 15-річну дівчину без свідомості. Її передали медикам, які проводили реанімаційні заходи. Про це 24 червня повідомили рятувальники.

Дівчина зникла у воді під час купання

Інцидент стався на Тернопільському ставі. Після повідомлення про те, що у водоймі тоне людина, на місце виїхала група підводного розмінування та інших спеціальних робіт Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Львів». Водолази дістали дівчину без свідомості та передали медикам екстреної допомоги. Лікарі проводили реанімаційні заходи.

Фото з місця інциденту

Як уточнили у поліції Тернопільщини, врятувати дівчину не вдалося. Загибла — 15-річна мешканка Скалатської громади, яка відпочивала на пляжі «Циганка» разом із компанією. За попередніми даними, під час купання вона зайшла у воду та зникла з поля зору. Поліцейські встановлюють усі обставини трагедії.

У ДСНС закликають відпочивати біля водойм лише у спеціально відведених місцях, не залишати дітей без нагляду та не переоцінювати власні сили під час купання.