Змія вкусила потерпілого за палець
У Сколе, що на Стрийщині, змія вкусила за палець 22-річного мешканця Київщини. Його госпіталізували до реанімаційного відділення. Про це 24 червня повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
Стан потерпілого — середньої важкості
За даними департаменту, 23 червня, близько 20:05, в реанімаційне відділення Сколівської центральної лікарні поступив 22-річний хлопець. Його за палець лівої кисті вкусила змія. Стан потерпілого оцінюється, як середньої важкості.
Нагадаємо, в Україні живе лише два види отруйних змій: гадюка звичайна, яка трапляється на Львівщині, і гадюка степова. Після укусу отрута швидко вражає життєво важливі системи організму людини: виникає загальна слабкість, головний біль, задишка, запаморочення, набряк тканин та запалення лімфатичних вузлів, а також знижується тиск. Раніше LVIV.MEDIA розповідав що робити одразу після укусу і чого робити категорично не можна.