За період нересту у Львівській області виявили понад 200 випадків незаконного вилову риби

Правоохоронці склали 212 адмінпротоколів

З 1 квітня до 19 червня 2026 року на Львівщині правоохоронці разом з працівниками Держекоінспекції перевіряли водойми на дотримання вимог природоохоронного законодавства. За період рейдів зафіксували 231 випадок незаконного вилову риби. Про це 22 червня повідомила пресслужба поліції Львівської області.

Заборона на вилов риби в період нересту

За час нерестової заборони за результатами 43 рейдів робочих груп було виявлено 231 факт незаконного вилову риби, на правопорушників було складено 212 адміністративних протоколів”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 1 квітня на Львівщині тривало обмеження на риболовлю через період нересту. Любительське рибальство було дозволене на визначених ділянках. Заборона вилову риби діяла на:

  • водоймах та водосховищах — до 10 червня;
  • річках та їх кореневих водах — до 20 травня;

До слова, у придаткових системах річок заборона діятиме до 30 червня.