Тимчасове безоплатне проживання забезпечує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій
Захисників та їхніх рідних, які приїхали до Львівської громади, забезпечать тимчасовим безоплатним проживанням.
Відповідне рішення ухвалили у п’ятницю, 21 липня, на виконкомі, повідомили у пресслужбі ЛМР.
Зокрема, йдеться про тимчасове безоплатне проживання захисників і захисниць та їх рідних, рідних сімей загиблих (померлих) захисників чи захисниць України, які приїхали до Львівської громади, аби:
- пройти медичне обстеження за скеруванням медичного закладу (поселення передбачене до 2 діб; проте за потреби подальшого обстеження, проживання може бути продовжене за наявності документа, який підтверджує необхідність);
- забезпечити догляд за пораненим, який перебуває на стаціонарному лікуванні в медичному закладі (поселення на термін, необхідний для забезпечення такого догляду, підтверджений документом медзакладу);
- відвідати могили на Личаківському цвинтарі загиблих (померлих) захисників чи захисниць (поселення на 1 добу);
- взяти участь в урочистостях та інших заходах, які відбуваються у Львівській громаді (поселення на 1 добу);
- організувати участь у похованні загиблого (померлого) захисника чи захисниці (поселення до 3 діб).
Зазначається, що родини військових, які приїжджають доглядати за пораненими у госпіталі, не завжди знають як і де можна поселитися. Тому згідно з домовленостями із хостелами, які розташовані поряд, є змога надати їм можливість безкоштовного проживання на час, потрібний для догляду за військовими.
«Також ми надаємо поселення, коли родина військового прибуває до Львова для участі в похованні своїх рідних, чи з метою медичного огляду за скеруванням в наші медичні заклади, чи з метою участі в урочистостях або відвідуванні Личаківського кладовища. Термін поселення залежить від події. Якщо участь в урочистостях — це один день, якщо медичний огляд — два дні, якщо догляд за хворими, які перебувають в госпіталях, — то це залежить від потреби, і людина може перебувати стільки, скільки потрібно, маючи підтвердження від лікарів», — розповіла керівниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Світлана Ткачук.
- Дата публікації
Водночас у виняткових випадках поселення можливе для людей, які не є членами сімей захисників чи захисниць, але приїхали доглядати за пораненим під час його перебування на стаціонарному лікуванні, або щоби взяти участь у похованні захисника чи захисниці.
Так, тимчасове безоплатне проживання забезпечує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій (закуповує таку послугу у готелях та хостелах). Для поселення потрібно звернутися у Центр та подати заяву.
«Потрібно звернутися в наш Центр на вул. Пекарській, 41, написати заяву і подати необхідні документи. Відповідно до кожної потреби, є окремий перелік документів, він максимально короткий. Тому попередньо раджу зателефонувати і уточнити, чи безпосередньо завітати до нас», — пояснила Світлана Ткачук.
- Дата публікації
Довідково
Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій працює на вул. Пекарській, 41 з 2016 року. Саме тут ветерани та їхні сім’ї отримують інформаційні, соціальні, психологічні та юридичні послуги.
Контакти: 032 254 61 16; +38 067 962 83 25.