Львів’янка стала віцечемпіонкою Європи з боротьби

У фіналі дівчина поступилася іншій спортсменці зі Львівщини, яка вже багато років виступає за Азербайджан

Львів’янка Оксана Лівач стала віцечемпіонкою Європи з боротьби.

Про це 20 квітня повідомили в управлінні спорту Львова.

Так, у фіналу чемпіонату Європи з боротьби, що триває у Загребі, Оксана Лівач з рахунком 4:9 поступилася уродженці села Пісочної Львівської області Марії Стаднік, яка уже багато років виступає за Азербайджан.

Оксана Лівач. Фото: управління спорту Львова

Зазначається, що на шляху до фіналу львівська спортсменка перемогла італійку Емануеллу Луіззі та болгарку Мілену Селішку.

Додамо, інші дві представниці Львівщини — Юлія Ткач та Алла Белінська — також вийшли до фіналів у своїх категоріях та забезпечили собі медалі чемпіонату Європи.

Зокрема, Алла Белінська, яка виступає у ваговій категорії до 68 кг, у фіналі зустрінеться з болгаркою Юліаною Яневою. Водночас Юлія Ткач (вагова категорія до 59 кг) побореться за «золото» з молдованкою Анастасією Нічітою.

Нагадаємо, вихованка Дрогобицького осередку СДЮШОР «Спартаківець» Олександра Хоменець зайняла друге місце на чемпіонаті Європи U23 з вільної боротьби.