Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання
У вівторок, 28 березня, Львів попрощається з трьома Героями. Олексій Богута, Іван Бандрівський, Ігор Лучечко загинули в бою з російськими загарбниками.
Про це повідомили у Львівській міській раді.
Чин похорону Героїв розпочнеться об 11-й годині у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.
Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.
- Дата публікації
Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.
Біографічні довідки Героїв
Ігор Лучечко (26.09.1999-22.03.2023). Львів’янин.
Навчався у Суховільському закладі загальної середньої освіти І-III ступенів імені Галини Столяр Львівської області. Закінчив Державний навчальний заклад «Львівський професійний ліцей залізничного транспорту», здобув професію «Слюсар-сантехнік. Електрогазозварник». У мирний час працював дорожнім робітником у Львівському комунальному підприємстві «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району».
Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема нагрудним знаком «Учасник АТО». З початком повномасштабного вторгнення РФ повернувся до лав 14-ї бригади.
У Ігоря Лучечка залишилися батьки, брат, бабуся та наречена.
Олексій Богута (02.07.1981-19.03.2023). Народився у Красноярську у родині військовослужбовця.
Навчався у Середній загальноосвітній школі №95 міста Львова. Здобував вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «телекомунікації». Протягом певного періоду займався відео- та фотозйомкою, згодом працював у сфері перевезень. Захоплювався автомобілями та технікою.
З початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України, був командиром кулеметного взводу. Боровся із окупантами у Донецькій області.
У Олексія Богути залишилися батьки, бабуся, дружина та двоє доньок.
Іван Бандрівський (20.06.1972-23.03.2023). Уродженець села Хлопчиці Львівської області.
Навчався у Хлопчицькому закладі загальної середньої освіти І-III ступенів. Згодом здобував професійно-технічну освіту у Львівському кінотехнікумі. Після завершення навчання проходив військову службу в місті Котовськ (сьогодні – Подільськ) Одеської області. Під час служби був учасником військового оркестру. Майор поліції. Більшість часу присвятив боротьбі з незаконним обігом наркотиків, працюючи у Франківському районному відділі поліції. Був звільнений в запас із посади начальника оперативного пошукового відділу карного розшуку Львівського міського управління поліції. Брав активну участь у подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. У вільний час любив майструвати та грати у волейбол.
З початком повномасштабного вторгнення активно займався волонтерською діяльністю. Згодом, будучи ветераном МВС, разом із рідним братом вступив до лав територіальної оборони. Виконував бойові завдання у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
У Івана Бандрівського залишилися дружина, син, донька, невістка та теща.
Нагадаємо, у боях за Україну у суботу, 25 березня, загинув засновник розвідувального загону Бешкетники Сірка Іван Щеголов. Він розпочинав свою військову діяльність ще в 2016 році разом із Да Вінчі (Дмитром Коцюбайлом).