Порозмовляти з роботом та побачити мамонта - такі розваги пропонують дітям музеї Львова
У Львові є велика кількість місць для пригод та розваг з дитиною. Водночас щоб для них було не лише весело, але й корисно, LVIV.MEDIA підготувало добірку музеї Львова, куди варто сходити з дітьми.
Музей Науки
Нещодавно у Львові відкрився Музей Науки. Це інтерактивний простір, який допомагає пізнати світ, фізичні явища, наукові відкриття та людину завдяки дослідам.
Експозиція Музею Науки складається із декількох блоків, зокрема: «Наука», «Вода та повітря», «Світло», «Людина». Кожен блок розкриває окрему тему життя, допомагає збагнути складні речі та поглянути на них під новим кутом.
Тут представлено близько 100 найрізноманітніших експонатів, що інтерактивно пояснюватимуть дітям явища природи та закони фізики.
Також у Музеї є зона акустики, що схожа на студію звукозапису і містить музичні інструменти. У студії можна відтворити ехолокацію кажана та побачити силу свого голосу як діаграму на екрані.
У секції з роботами є можливість провести цікавий діалог з «RoboThespian» – він має багато програм та мов на вибір, відповідає на питання, виконує завдання, обличчя робота заливається рум’янцем, а в очах блимають сердечка.
Також у Музеї можна побачити роборуку «KUKA», якою збирають машини та інші прилади на промислових підприємствах.
Враховано у музеї і інклюзивність: у зоні для виховання гуманності і толерантності діти можуть сісти в інвалідний візок і подолати на ньому перешкоди. Також діти можуть спробувати видобувати воду, як це роблять їхні однолітки в Африці.
Музей працює щодня з 08:00 до 20:00, вартість вхідного квитка – 350 грн. Більше про Музей науки та представлені у ньому експонати можна дізнатися на сайті.
Музей Науки — це місце, яке змінює класичне уявлення про науку та доводить, що процес пізнання може бути веселим, динамічним та цікавим як для дітей, так і для дорослих.
Музей розташований на вул. Стрийській, 200а
Музей «Львів стародавній»
Музей «Львів Стародавній» - це надсучасний музей, у якому представлено історію нашого міста від заснування до 1772 року у мультимедійному форматі.
39 історичних постатей, що вплинули на розвиток Львова, розташовані у 5-D діорамах. Кожен може відчути себе творцем історії, відчути запахи, звуки та атмосферу древніх часів.
Фігури історичних діячів виконані у технології кібершкіри, а одяг моделювала велика команда професійних істориків.
Тут можна замовити дитячу екскурсію або ж пройти захопливий квест музеєм.
У музеї розкривають біографії відомих жителів Львова та тих осіб, що вплинули на його історію від часу заснування у ХІІІ столітті й до кінця XVIII століття.
У 11-ти експозиціях на 600 кв. м. за допомогою інформаційних стін, схем, текстів, іконографіки, тачскрінів, моніторів, а головне, фігур історичних постатей відтворена історія стародавнього Львова.
Музей працює щобудня з 11:00 до 21:00. Щовихідного дня - з 10:00 до 22:00.
Ціна квитків:
- дитячий квиток - 180 грн;
- дорослий квиток - 230 грн;
- сімейний квиток (двоє дорослих і дитина) - 450 грн;
- сімейний квиток розширений (двоє дорослих і двоє дітей) - 540 грн.
Музей розташований на вулиці Краківській, 21.
Більше про музей можна дізнайтися на його сайті.
Державний природознавчий музей
Наукові фонди музею (природничі колекції) загалом становлять понад 400 тис. одиниць зберігання, мають виняткове значення для науки і входять до державної частини Музейного фонду України.
Фонди музею містять більше 250 голотипів, за якими вперше у світовій науці описані нові види викопних та сучасних рослин і тварин.
Завдання музею – допомагати відвідувачам пізнавати і розуміти світ, що довкола нас.
«Ми хочемо, щоб бажання досліджувати світ природи стало для відвідувачів спільним родинним дозвіллям, а простір музею був наповнений цікавою експозицією та динамічними подіями, які будуть цьому сприяти», - йдеться на сайті музею.
Серед колекцій і пам’яток природи зберігаються:
- унікальні експонати мамонта і волохатого носорога з озокеритових копалень Старуні (Передкарпаття), метеорити (Пултуськ), бурштини з включеннями (Гданськ);
- палеозоологічні колекції (від кембрійського до четвертинного періоду);
- палеоботанічні колекції (від девону до неогену);
- колекції порід і мінералів (від докембрію до четвертинного періоду);
- еталонні систематичні колекції ґрунтової мікро- і мезофауни;
- колекція малакофауни України;
- колекції 15 рядів регіональної і тропічної ентомофауни, а також плейстоценових комах;
- колекції риб, земноводних, плазунів, птахів (опудала, тушки і яйця), серед яких одна з найбільших в Європі унікальна колекція альбіносів і меланістів, та ссавців (опудала, тушки, черепи і роги);
- повні збори мохоподібних України, Кавказу і Середньої Азії (Міжнародний індекс – LWD);
- гербарій судинних рослин (Міжнародний індекс – LWS).
Вартість вхідного квитка на експозицію:
- дорослий - 50 грн;
- пільговий - 25 грн (дорослі гості нашого міста зі статусом ВПО, пенсіонери, студенти, курсанти, діти шкільного віку);
- діти до 6-ти років і діти шкільного віку зі статусом ВПО – безкоштовно.
Графік роботи музею:
- середа - неділя: з 11.00 до 18.00 (вхід до 17-30);
- понеділок - вівторок: вихідні дні.
Дізнатися більше про музей можна на офіційному сайті.
Музей розташований на вулиці Театральній, 18.
Нагадаємо, LVIV.MEDIA дізнавалося, де у Львові можна покататися на ковзанах та скільки це коштує.