Власники будинку отримали дозвіл на підпірну стінку, а натомість звели триповерхову будівлю
Суд ухвали рішення скасувати право власності на недобудовану споруду біля входу у Стрийський парк. Власники незаконно звели самобуд замість підпірної стінки, на яку отримали дозвіл Про це 26 червня повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.
Семиметровий самобуд
Йдеться про триповерхову будівлю, збудовану поруч з житловим будинком у центральній частині Львова, біля Стрийського парку. Прокурори встановили, що власники будівлі, отримали дозвіл на проведення протизсувних заходів. Проте замість підпірної стінки звели триповерхову будівлю висотою сім метрів, на яку надалі оформили право власності.
Площа самобуду становить 730,6 кв. м, що перевищує площу будинку, поряд із яким його звели. Реагуючи на порушення законодавства про охорону культурної спадщини, прокурори звернулися до суду з позовом, який задовольнили. Відтак власники зобов’язані знести незаконно зведену нерухомість. Після набрання рішенням законної сили будуть вжиті заходи щодо його невідкладного виконання.