У Львові провели додаткові перевірки кондиціонерів у громадському транспорті

Загалом перевірили ще 33 автобусів та 11 тролейбусів

У Львові 24 червня перевірили роботу кондиціонерів у ще 44 одиницях громадського транспорту. Несправні системи охолодження виявили у шести автобусах та двох тролейбусах, повідомили у пресслужбі Львівської міської ради у середу.

Який транспорт інспектували

Працівники управління транспорту ЛМР інспектували 33 автобуси на маршрутах №20, 23, 34 та 43, а також 11 тролейбусів на маршрутах №30 та 32. Несправні кондиціонери виявили у шести автобусах, які курсують на маршрутах №23, 34 та 43. Чотири порушення зафіксували у перевізника ТзОВ «Фіакр-Львів», ще два — у ПАТ «Львівське АТП-14630». За кожне порушення перевізники мають сплатити по 1700 грн штрафу.

«Також не працювали системи кондиціонування повітря у салонах двох тролейбусів № 32. Відповідно до умов договору із ЛКП „Львівелектротранс“, у нас відсутня можливість накладати штрафні санкції на підприємство. Однак за виявлені порушення персональну відповідальність несуть керівники депо та підприємства», — зазначили в управлінні транспорту ЛМР.

Скільки порушень виявлено загалом

Загалом за результатами перевірок, які проводили минулого та цього тижня, у Львові зафіксували 28 випадків несправності систем охолодження у громадському транспорті.

Загалом з майже 500 міських автобусів системами охолодження обладнані майже 180. Також кондиціонери є у понад 60 трамваях і тролейбусах зі 134 одиниць електротранспорту, які щодня виїжджають на лінії.

У транспорті, де кондиціонерів немає, почали розміщувати інформаційні наліпки для пасажирів.