Несправні системи охолодження виявили у 12 автобусах
У Львові 22 червня працівники управління транспорту перевірили роботу систем кондиціонування у 65 автобусах на 15 маршрутах. Несправні системи кондиціонування виявили у 12 автобусах. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
На яких маршрутах виявили порушення та яких перевізників оштрафували
Перевірили автобуси на таких маршрутах: №11, 14, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 51, 53, 80 та 84. Несправні системи кондиціонування виявили у 12 автобусах на маршрутах № 14, 21, 34, 37, 41, 51 та 84.
Ще 10 транспортних засобів не обладнані кондиціонерами, оскільки їх встановлення не передбачене заводом-виробником. Найбільше порушень зафіксували на маршруті № 34 — чотири несправні кондиціонери, і на маршруті №14, де несправними виявилися кондиціонери у трьох автобусах.
За результатами перевірки перевізники ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр-Львів», ЛК АТП-1, ТОВ «Успіх-БМ» заплатять штраф. Йдеться про 1700 гривень за порушення умов договорів на перевезення пасажирів.
Нагадаємо, після скарг пасажирів на вимкнені кондиціонери в громадському транспорті управління транспорту ЛМР розпочало посилені перевірки роботи систем охолодження на кожному міському маршруті.