• Головна
  • Бізнес
  • IT-компанія GlobalLogic підтримала львівську технічну освіту на 30 тисяч доларів

IT-компанія GlobalLogic підтримала львівську технічну освіту на 30 тисяч доларів

Кошти виділила міжнародна IT-компанія GlobalLogic

Цьогоріч львівські заклади отримали понад 30 тисяч доларів на підтримку технічної освіти. А також 35 одиниць техніки, серед яких компютери та ноутбуки.

Кошти виділила міжнародна IT-компанія GlobalLogic. Загалом цього року компанія пожертвувала освітнім закладам 254 одинці техніки. Додатково 20 технічних засобів заклади отримають цього тижня.

Допомогу отримав Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет "Львівська політехніка" та Український католицький університет. Окрім того, фінансову допомогу та технічне обладнання отримали київські, харківські та миколаївські навчальні заклади.

"Розвиток і підтримка технічної освіти в Україні є одним із ключових напрямів становлення країни загалом. Ми щороку інвестуємо в українську технічну освіту та прагнемо, щоб наші майбутні інженери мали можливість реалізувати свій професійний потенціал ще під час навчання. Ми допомагаємо українській освіті залишатися інноваційною й працюємо над тим, аби навчальне середовище було сучасним і цифровим", – розповідає керівник університетської програми GlobalLogic в Україні та кандидат технічних наук Євген Сакало.

Упродовж року компанія виділила близько 22 тисячі доларів на ремонт спільної навчальної лабораторії в одному з львівських університетів, ще близько 3 тисячі доларів США — на виплату стипендій та майже 7 тисяч доларів — на програму для викладачів університету.

Додамо, GlobalLogic — IT-компанія, що займається створенням програмних продуктів. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу.

Нагадаємо, цього року львівські студенти спільно з GlobalLogic створили прототип розпізнавання обличчя людини. Цей портативний девайс можна буде використовувати для оснащення систем безпеки вхідних дверей. Також розпізнавати підозрюваних у злочинах або шукати зниклих людей.

Прототип працює за допомогою нейронної мережі. До слова, за схожим принципом функціонує Face ID у iPhone. Студенти реалізували ідею прототипу у життя за допомогою мови програмування Python. Девайс працює автономно, не потребує ні інтернету, ні комп’ютеру.