12-річний хлопець із Львівщини виборов "бронзу" Кубку світу з авіамоделювання

Матвій змагався у класі моделей F2D серед пів сотні спортсменів

12-річний жовківчанин Матвій Умрихін здобув "бронзу" Кубка світу з авіамоделювального спорту. Змагання відбулися на початку вересня в італійському місті Луго.

Про це повідомили у Львівській ОВА.

Матвій змагався у класі моделей F2D серед пів сотні спортсменів з Італії, Франції, Великобританії, США, Данії, Німеччини, Вірменії, Литви, Латвії, Естонії, Австралії та України. У цьому класі є дві моделі, керовані спеціальними 16-метровими тросами, які літають по колу зі швидкістю 170 км/год. Завдання пілотів — гвинтом двигуна своєї моделі відрубати стрічку суперника і не дати відрубати свою протягом 4 хвилин. Все це оцінюють журі, які також відповідають за дотримання техніки безпеки.

Зазначимо, що "золото" у цьому класі здобув киянин Іван Чорний, який у фіналі переміг вірменина Сергія Аракуняна.

Нагадаємо, представниця Львівщини Дарія Іськів здобула бронзову медаль юніорського чемпіонату світу з пауерліфтингу, що проходить у Стамбулі.

Також українки здобули бронзову медаль чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед юніорів. Зокрема, нагороду на змаганнях, що проходять в Угорщині, виборола львів’янка Христина Осіпчук.